Energia odnawialna

Wraz z rozwojem techniki oraz wzrostem cen nośników energii jakimi są m.in. gaz, energia elektryczna, ciepło technologiczne, na rynku zaczęło pojawiać się szereg rozwiązań pozwalających na wykorzystanie darmowej energii ze źródeł odnawialnych. Pozwala to na znaczne zmniejszenie kosztów użytkowania obiektów. Urządzenia do pozyskiwania energii ze źródeł odnawialnych są obecnie szeroko stosowane zarówno w dużych obiektach takich jak zakłady produkcyjne, szpitale, hotele, jak i w prywatnych domach jednorodzinnych.

Oprócz ekonomicznego uzasadnienia ważnym aspektem wykorzystania energii za źródeł odnawialnych jest świadomość ekologiczna i konieczność dbałości o środowisko, które jak pokazują ostatnie wyniki badań jest mocno zanieczyszczone co widać zwłaszcza w okresie grzewczym, gdy w wielu obszarach na terenie kraju pojawia się smog, który stanowi duże zagrożenie dla naszego zdrowia.

Nasza firma oferuje kompletne systemy do pozyskiwania energii cieplnej oraz energii elektrycznej ze źródeł odnawialnych. Są to m.in.: instalacje kolektorów słonecznych, pompy ciepła oraz instalacje fotowoltaiczne. W sprzedaży oferujemy zarówno poszczególne podzespoły wymienionych instalacji jak i kompletne zestawy wraz z montażem i uruchomieniem.

W naszej ofercie znajdują się m.in. :

  1. Kolektory słoneczne płaskie
  2. Kolektory słoneczne próżniowe
  3. Moduły fotowoltaiczne poli oraz monokrystaliczne
  4. Inwertery fotowoltaiczne on grid oraz off grid
  5. Pompy ciepła powietrze –woda do cwu oraz do CO
  6. Zbiorniki ze stali nierdzewnej o pojemnościach 200L – 500L

Instalacje konfigurujemy zgodnie z indywidualnymi wymogami i potrzebami klientów.